pujcovna dodavek lesna

Půjčovna dodávek Brno má své výhody!

Pokud budete hledat svůj dokonalý vůz, půjčovna dodávek Brno vám dokáže splnit vaše potřeby. Vezme v úvahu všechny vaše požadavky na kapacitu i velikost vozu. Můžete převážet, materiál, nábytek, stroje i větší počet osob. Nebudete-li si vědět při zapůjčení dodávky rady, zdejší vyškolení pracovníci vám s výběrem velmi rádi pomohou. Z široké nabídky vozů půjčovny dodávek Brno si jistě vyberete. Jsou tu prověřené značky Citroen, Fiat, Iveco, Peugeot, Renault či Volkswagen. Jde tedy výrobce, kteří se na produkci užitkových vozů dlouhou dobu specializují a mají svou nabídku velmi vychytanou a všichni patří k nejlepším na trhu.

Kdy se hodí pronájem dodávek Brno

Půjčovna dodávek v Brně se vám může hodit při zapůjčení vozu na dovolenou do zahraničí. Můžete projet celou Evropu. Nic vám v tom nebrání a ani na vás nečíhají žádné další skryté poplatky. Čeká vás neomezený počet kilometrů, kdy na počet kilometrů nemáte stanovený limit ani nejste časově omezeni. Vůz je vám k dispozici podle vaší potřeby. Stačí vám řidičský průkaz skupiny B, jehož držitelem jste minimálně rok. Při zapůjčení vozu na firmu je třeba Živnostenský list, výpis z Obchodního rejstříku a vratná kauce 5 000 korun pro ČR a 10 000 korun pro EU.

Nejlevnější půjčovna dodávek Brno

Vozidla jsou plně pojištěna v ČR i Evropě. Kilometry jsou po celé naší republice zcela zdarma a při cestě do zahraničí je limit 500 km/den s cenou 1,5 Kč/km nad limit. Po dobu zapůjčení dodávky můžete nechat stát své auto v uzavřeném areálu. Součástí všech vozů je profesionální zabezpečení vozidla proti krádeži. Vozy jsou monitorovány pomocí GPS, tedy satelitů a elektronických technologií. V případě odcizení je možné vůz vysledovat. Pronájem dodávek Brno naleznete na maxidodavky.cz a pujcovnadodaveklesna.cz, na Vídeňské 99 nebo Dusíkova 896/7a v Brně. Pronájem dodávek Brno najdete i podle lokality, jako Brno Vídeňská, Komárov, Dornych, Uhelná i Brno Lesná.

Napsat komentář