6 tipů, které mohou změnit život

6 levných věcí, které mohou změnit váš život

Každý má něco, co přísahají ve svém domácím životě – ať už je to objekt, který otevírá těsné sklenice nebo sýr, který drží prsty daleko od nebezpečí. Tyto každodenní věci fungují dvakrát, aby vaše životnost trochu jednodušší.

1. Ziplock sendvičové tašky

Přibližování kolem značky s hodnotou 2 dolarů pro 50 nejmenších velikostí, udržování zásoby malých, středních a velkých pytlů ziplock znamená, že vždy máte vodotěsný kryt mobilního telefonu, místo pro uložení náhradních mincí nebo klíče do kabelky a způsob, jak uložit náhradní nabíjecí šňůry, aby se nezamotaly. Samozřejmě jsou také vynikající volbou pro uchovávání potravin v mrazničce a mikrovlnné troubě.

2. Zásobník na kostky ledu

Tyto šikovné zásobníky s kapacitou 2 dolarů mohou být použity k ukládání zmrzlinových bloků, které se vyrábějí z citrusových plodů, melounu, jahod nebo granátového jablka. Dalším trikem je zachránit poslední víno z kostek ledu, aby se vylétlo do vašeho vaření – malá velikost krychle znamená, že se rychle rozmrazí. Můžete je také použít k zmrazení a uchování bylin.

Bonus tip: zmrazení tvrdších aromatických bylin, jako je rozmarýn, šalvěj, tymián a oregano v olivovém oleji, místo vody, snižuje hnědnutí nebo mrazírenské popáleniny – lehčí byliny nebudou dobře vařit, pokud to uděláte, tak držte s vodou jim.

 3. Základní soubor nástrojů

Existuje spousta katastrof, které lze snadno vyřešit
s jednoduchou sadou nástrojů. Plechovka WD-40, klíč s vnitřním šestihranem, základní kladiva, kleště a slušný šroubovák znamená, že dokáže vyřídit celou řadu pracovních úkolů.

Nechcete se ukládat celou sadu nástrojů doma? Multifunkční nástroj nabízí šroubovák, kleště a další užitečné pomůcky jako součást jednoho kompaktního nástroje. Bez ohledu na vaše předvolby může váš místní obchod s železářským zbožím tvořit základní sestavu pro zhruba 30 smackerů.

4. Extra dlouhá nabíječka telefonu

Není tak zájem o to, abyste seděli na podlaze napájecí zásuvky, protože standardní nabíjecí kabel telefonu nedosahuje dostatečně daleko? Získejte ruce na extra dlouhý nabíjecí kabel a užívejte si svůj telefon z pohodlí vaší gauče.

5. LED žárovky

S rostoucími náklady na elektrickou energii využívají tyto energeticky účinné malé spořitelny výrazně méně energie, aby zajistily stejnou záři jako běžná světla. Bonusová výhoda: trvají až desetkrát déle než vaše standardní žárovka, což znamená méně času na jejich změnu – nebo se skrývají ve vašich skříních v naději, že máte náhradní díly!

6. Buldog klipy

Využijte místního supermarketu pro tyto super-funkční klipy, které se dodávají v široké škále tvarů, velikostí a barev. Můžete je použít k zavěšení uměleckých děl (několik řetězců dohromady pomocí uzloveného motouzu pro vytvoření šikovného „plakátu“ ořezaných uměleckých děl na chodbě). Jiné použití? Uchovávejte tašky s potravinami uzavřenými, aby se zachovala čerstvost, uklizené uprchlé šňůry, udržujte ubrusy na svém místě.

A samozřejmě, že jsou skvělé pro ořezání papírů dohromady – držte na klipu magnet nebo nějaký Blu-Tack a můžete si nechat všechny účty na ledničce.

Napsat komentář